TANT10UF-25V, 10uF
TANT10UF-25V, 10uF
Antal
Enhedspris
1-29
6.88kr
30-99
4.42kr
3.92kr
3.45kr
3.11kr
500+
2.97kr
Antal på lager: 2171
TANT10UF-25V, 10uF. Kapacitans: 10uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse C). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 25V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT10UF-25V
7 parametre
Kapacitans
10uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse C)
Maks, DC spænding
25V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm