TANT10UF-35VD, 10uF
TANT10UF-35VD, 10uF
Antal
Enhedspris
1-9
10.36kr
10-29
7.74kr
30-49
6.93kr
6.23kr
5.70kr
5.48kr
500+
5.48kr
Udsolgt
Lassen Sie sich per E-Mail benachrichtigen, wenn dieses Produkt wieder auf Lager ist!
TANT10UF-35VD, 10uF. Kapacitans: 10uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse D). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 35V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT10UF-35VD
7 parametre
Kapacitans
10uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse D)
Maks, DC spænding
35V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm