TANT22UF-16VC, 22uF
TANT22UF-16VC, 22uF
Antal
Enhedspris
1-19
5.99kr
20-49
3.78kr
50-99
3.45kr
3.16kr
2.94kr
500+
2.85kr
Antal på lager: 977
TANT22UF-16VC, 22uF. Kapacitans: 22uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse C). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 16V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT22UF-16VC
7 parametre
Kapacitans
22uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse C)
Maks, DC spænding
16V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm