TANT22UF-25VD, 22uF
TANT22UF-25VD, 22uF
Antal
Enhedspris
1-9
9.67kr
10-29
6.98kr
30-49
6.11kr
5.34kr
4.76kr
4.53kr
500+
4.52kr
Antal på lager: 839
TANT22UF-25VD, 22uF. Kapacitans: 22uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse D). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 25V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT22UF-25VD
7 parametre
Kapacitans
22uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse D)
Maks, DC spænding
25V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm