TANT22UF-35VE, 22uF
TANT22UF-35VE, 22uF
Antal
Enhedspris
1-19
9.38kr
20-49
6.87kr
50-99
6.29kr
5.75kr
5.34kr
500+
5.19kr
Antal på lager: 572
TANT22UF-35VE, 22uF. Kapacitans: 22uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse E). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 35V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT22UF-35VE
7 parametre
Kapacitans
22uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse E)
Maks, DC spænding
35V
Tolerance
20%
Tonehøjde
5mm