TANT2UF2-35VB, 2.2uF
TANT2UF2-35VB, 2.2uF
Antal
Enhedspris
1-19
5.13kr
20-49
2.96kr
50-99
2.66kr
2.39kr
2.20kr
500+
2.12kr
Antal på lager: 1300
TANT2UF2-35VB, 2.2uF. Kapacitans: 2.2uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse B). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 35V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT2UF2-35VB
7 parametre
Kapacitans
2.2uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse B)
Maks, DC spænding
35V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm