TANT33UF-3V, 33uF
TANT33UF-3V, 33uF
Antal
Enhedspris
1-49
2.40kr
50-99
0.43kr
0.35kr
0.31kr
500+
0.28kr
Forældet produkt, vil snart blive fjernet fra kataloget. Sidste varer tilgængelige
Antal på lager: 1064
TANT33UF-3V, 33uF. Kapacitans: 33uF. Hus: tantal kondensator fald. Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 3V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT33UF-3V
6 parametre
Kapacitans
33uF
Hus
tantal kondensator fald
Maks, DC spænding
3V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm