TANT4UF7-25VC, 4.7uF
TANT4UF7-25VC, 4.7uF
Antal
Enhedspris
1-29
4.75kr
30-99
2.59kr
2.33kr
2.11kr
1.88kr
1000+
1.87kr
Antal på lager: 1516
TANT4UF7-25VC, 4.7uF. Kapacitans: 4.7uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse C). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 25V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT4UF7-25VC
7 parametre
Kapacitans
4.7uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse C)
Maks, DC spænding
25V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm