TANT4UF7-35V, 4.7uF
TANT4UF7-35V, 4.7uF
Antal
Enhedspris
1-19
7.79kr
20-49
5.13kr
50-99
4.43kr
3.77kr
3.28kr
250+
3.27kr
Antal på lager: 217
TANT4UF7-35V, 4.7uF. Kapacitans: 4.7uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse C). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 35V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics International. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TANT4UF7-35V
7 parametre
Kapacitans
4.7uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse C)
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
35V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm