TAP106M035SRW
TAP106M035SRW
Antal
Enhedspris
3-5
17.09kr
6-19
16.53kr
20-99
500+
Antal på lager: 352
Minimum: 3
TAP106M035SRW. Dimensioner: D6x11.5mm. ESR: 2 Ohms. Hus: Reel. Information: n/a. Kondensator type: tantal kondensator. MSL: n/a. Maks, DC spænding: 35V. Serie: TAP. Spænding DC: 35VDC. Temperatur Max: 125°C. Temperatur Min: -55°C. Tolerance: ±20%. Tonehøjde: 2.5mm. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Kyocera Avx. Minimumsmængde: 3. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAP106M035SRW
14 parametre
Dimensioner
D6x11.5mm
ESR
2 Ohms
Hus
Reel
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
35V
Serie
TAP
Spænding DC
35VDC
Temperatur Max
125°C
Temperatur Min
-55°C
Tolerance
±20%
Tonehøjde
2.5mm
Tonehøjde
2.5mm