TAP476M016SCS, 47uF
TAP476M016SCS, 47uF
Antal
Enhedspris
1-9
17.85kr
10-19
14.86kr
20-29
500+
Antal på lager: 184
TAP476M016SCS, 47uF. Kapacitans: 47uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse J). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 16V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 5mm. Originalt produkt fra producenten: Avx Corp. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAP476M016SCS
7 parametre
Kapacitans
47uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse J)
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
16V
Tolerance
20%
Tonehøjde
5mm