TAP685M006, 6.8uF
TAP685M006, 6.8uF
Antal
Enhedspris
1-29
3.53kr
30-99
1.43kr
1.21kr
1.04kr
0.90kr
340+
0.86kr
Antal på lager: 343
TAP685M006, 6.8uF. Kapacitans: 6.8uF. Hus: tantal kondensator drop (størrelse B). Kondensator type: tantal kondensator. Maks, DC spænding: 6.3V. Tolerance: 20%. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: Avx Corp. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TAP685M006
7 parametre
Kapacitans
6.8uF
Hus
tantal kondensator drop (størrelse B)
Kondensator type
tantal kondensator
Maks, DC spænding
6.3V
Tolerance
20%
Tonehøjde
2.5mm