TCAP100NF35V, 0.1uF, 35V
TCAP100NF35V, 0.1uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-9
4.05kr
10-24
3.46kr
25-49
2.99kr
2.87kr
100+
2.35kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 101
TCAP100NF35V, 0.1uF, 35V. Kapacitans: 0.1uF. DC spænding: 35V. Bemærk: tantal kondensator. Diameter: 4.5mm. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 100nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ingen. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP100NF35V
13 parametre
Kapacitans
0.1uF
DC spænding
35V
Bemærk
tantal kondensator
Diameter
4.5mm
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
100nF
Kondensator type
Kondensatormateriale
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ingen
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
2.54mm