TCAP100UF16V, 100uF, 16V
TCAP100UF16V, 100uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-4
20.32kr
5-24
17.52kr
25-49
50-99
100+
Forældet produkt, vil snart blive fjernet fra kataloget
Udsolgt
TCAP100UF16V, 100uF, 16V. Kapacitans: 100uF. DC spænding: 16V. Driftstemperatur: -55...+85°C. Hus: RM5. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 5.08mm. Tonehøjde: 5.08mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP100UF16V
13 parametre
Kapacitans
100uF
DC spænding
16V
Driftstemperatur
-55...+85°C
Hus
RM5
Kondensator type
tantal kondensator
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
5.08mm
Tonehøjde
5.08mm