TCAP10UF16VSMD, 10uF, 16V
TCAP10UF16VSMD, 10uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-9
1.56kr
10-49
1.07kr
50-99
0.91kr
100+
0.79kr
Antal på lager: 1600
TCAP10UF16VSMD, 10uF, 16V. Kapacitans: 10uF. DC spænding: 16V. Dimensioner: Standardstørrelse B (længde 3,50 mm - bredde 2,80 mm - højde 1,90 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TAJB. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP10UF16VSMD
10 parametre
Kapacitans
10uF
DC spænding
16V
Dimensioner
Standardstørrelse B (længde 3,50 mm - bredde 2,80 mm - højde 1,90 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
TAJB
Tolerance
10%