TCAP10UF35V, 10uF, 35V
TCAP10UF35V, 10uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-4
7.03kr
5-24
6.06kr
25-49
5.36kr
50-99
4.84kr
100+
4.21kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 96
TCAP10UF35V, 10uF, 35V. Kapacitans: 10uF. DC spænding: 35V. AC spænding: -. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP10UF35V
12 parametre
Kapacitans
10uF
DC spænding
35V
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm