TCAP1UF16VSMD, 1uF, 16V
TCAP1UF16VSMD, 1uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-9
1.44kr
10-49
1.14kr
50-99
1.01kr
0.91kr
200+
0.72kr
Antal på lager: 184
TCAP1UF16VSMD, 1uF, 16V. Kapacitans: 1uF. DC spænding: 16V. Bemærk: SMDA (SMD 3216). Dimensioner: Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 1206. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Samsung. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP1UF16VSMD
11 parametre
Kapacitans
1uF
DC spænding
16V
Bemærk
SMDA (SMD 3216)
Dimensioner
Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 1206
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Tolerance
10%