TCAP1UF50V, 1uF, 50V
TCAP1UF50V, 1uF, 50V
Antal
Enhedspris
1-4
4.02kr
5-24
3.32kr
25-49
2.90kr
50-99
2.75kr
100+
2.33kr
Antal på lager: 104
TCAP1UF50V, 1uF, 50V. Kapacitans: 1uF. DC spænding: 50V. Diameter: 5mm. Driftstemperatur: -55...+125°C. Højde/tykkelse: 8mm. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. Tolerance: 20 %. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP1UF50V
9 parametre
Kapacitans
1uF
DC spænding
50V
Diameter
5mm
Driftstemperatur
-55...+125°C
Højde/tykkelse
8mm
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Konfiguration
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
Tolerance
20 %