TCAP2-2UF25V, 2.2uF, 25V
TCAP2-2UF25V, 2.2uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
2.40kr
5-24
1.99kr
25-49
1.75kr
50-99
1.59kr
100+
1.36kr
Antal på lager: 69
TCAP2-2UF25V, 2.2uF, 25V. Kapacitans: 2.2uF. DC spænding: 25V. Bemærk: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP2-2UF25V
7 parametre
Kapacitans
2.2uF
DC spænding
25V
Bemærk
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tonehøjde
2.54mm