TCAP2-2UF35V, 2.2uF, 35V
TCAP2-2UF35V, 2.2uF, 35V
1-4
4.88kr
5-24
4.26kr
25-49
3.75kr
50-99
3.44kr
100+
3.01kr
Antal på lager: 22
TCAP2-2UF35V, 2.2uF, 35V. Kapacitans: 2.2uF. DC spænding: 35V. Bemærk: tantal kondensator. Dimensioner: 5x8mm. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP2-2UF35V
7 parametre
Kapacitans
2.2uF
DC spænding
35V
Bemærk
tantal kondensator
Dimensioner
5x8mm
Gennemgående hulmontering af printkort
Tonehøjde
2.5mm