TCAP220NF35V, 35V, 0.22uF
TCAP220NF35V, 35V, 0.22uF
Antal
Enhedspris
1-4
2.21kr
5-24
1.84kr
25-49
1.63kr
50-99
1.46kr
100+
1.25kr
Antal på lager: 139
TCAP220NF35V, 35V, 0.22uF. Spænding: 35V. Kapacitans: 0.22uF. Bemærk: tantal kondensator. Dimensioner: 4.5x7mm. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 220nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ingen. Tolerance: 10%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP220NF35V
14 parametre
Spænding
35V
Kapacitans
0.22uF
Bemærk
tantal kondensator
Dimensioner
4.5x7mm
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
220nF
Kondensator type
Kondensatormateriale
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ingen
Tolerance
10%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
2.5mm