TCAP22UF25V, 25V, 22uF
TCAP22UF25V, 25V, 22uF
1-4
7.44kr
5-24
6.11kr
25-49
5.32kr
50-99
4.84kr
100+
4.15kr
Antal på lager: 70
TCAP22UF25V, 25V, 22uF. Spænding: 25V. Kapacitans: 22uF. Dimensioner: 6.5x11mm. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 2.5mm. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP22UF25V
13 parametre
Spænding
25V
Kapacitans
22uF
Dimensioner
6.5x11mm
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
2.5mm