TCAP22UF35V, 35V, 22uF
TCAP22UF35V, 35V, 22uF
Antal
Enhedspris
1-4
13.55kr
5-24
11.91kr
25-49
50-99
9.80kr
100+
8.68kr
Antal på lager: 42
TCAP22UF35V, 35V, 22uF. Spænding: 35V. Kapacitans: 22uF. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 5.08mm. Tonehøjde: 5.08mm. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP22UF35V
12 parametre
Spænding
35V
Kapacitans
22uF
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
5.08mm
Tonehøjde
5.08mm