TCAP3-3UF16VSMD, 3.3uF, 16V
TCAP3-3UF16VSMD, 3.3uF, 16V
1-4
1.96kr
5-49
1.66kr
50-99
1.42kr
1.21kr
500+
0.91kr
Antal på lager: 1261
TCAP3-3UF16VSMD, 3.3uF, 16V. Kapacitans: 3.3uF. DC spænding: 16V. Dimensioner: Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 1206. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: SCS. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Samsung. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
TCAP3-3UF16VSMD
11 parametre
Kapacitans
3.3uF
DC spænding
16V
Dimensioner
Standardstørrelse A (længde 3,20 mm - bredde 1,60 mm - højde 1,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 1206
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
SCS
Tolerance
10%