TCAP3-3UF35V, 3.3uF, 35V
TCAP3-3UF35V, 3.3uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-4
3.75kr
5-24
3.02kr
25-49
2.63kr
50-99
2.35kr
100+
2.07kr
Antal på lager: 48
TCAP3-3UF35V, 3.3uF, 35V. Kapacitans: 3.3uF. DC spænding: 35V. Bemærk: tantal kondensator. Diameter: 5mm. Driftstemperatur: -55...+125°C. Højde/tykkelse: 8mm. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 20 %. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP3-3UF35V
10 parametre
Kapacitans
3.3uF
DC spænding
35V
Bemærk
tantal kondensator
Diameter
5mm
Driftstemperatur
-55...+125°C
Højde/tykkelse
8mm
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
20 %