TCAP330NF35V, 0.33uF
TCAP330NF35V, 0.33uF
Antal
Enhedspris
1-4
7.01kr
5-9
4.37kr
10-19
3.30kr
20-49
2.75kr
50+
2.38kr
Antal på lager: 150
TCAP330NF35V, 0.33uF. Kapacitans: 0.33uF. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 330nF. Kondensator type: tantal kondensator. Montering / installation: THT. RoHS: ingen. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: SR Passives. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP330NF35V
10 parametre
Kapacitans
0.33uF
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
330nF
Kondensator type
tantal kondensator
Montering / installation
THT
RoHS
ingen
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm