TCAP33UF16V, 16V, 33uF
TCAP33UF16V, 16V, 33uF
1-4
5.23kr
5-24
4.17kr
25-49
3.58kr
50-99
3.25kr
100+
2.80kr
Antal på lager: 27
TCAP33UF16V, 16V, 33uF. Spænding: 16V. Kapacitans: 33uF. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP33UF16V
12 parametre
Spænding
16V
Kapacitans
33uF
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm