TCAP4-7UF25V, 4.7uF, 25V
TCAP4-7UF25V, 4.7uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
2.97kr
5-24
2.48kr
25-49
2.22kr
50-99
1.95kr
100+
1.48kr
Antal på lager: 53
TCAP4-7UF25V, 4.7uF, 25V. Kapacitans: 4.7uF. DC spænding: 25V. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 4700nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: ±20%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP4-7UF25V
14 parametre
Kapacitans
4.7uF
DC spænding
25V
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
4700nF
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
±20%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
2.54mm