TCAP4-7UF35V, 35V, 4.7uF
TCAP4-7UF35V, 35V, 4.7uF
Antal
Enhedspris
1-4
4.33kr
5-24
3.81kr
25-49
3.50kr
50-99
3.21kr
100+
2.75kr
Antal på lager: 44
TCAP4-7UF35V, 35V, 4.7uF. Spænding: 35V. Kapacitans: 4.7uF. Driftstemperatur: -55...125°C, -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 4700nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Kondensatorserier: T350. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ingen. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP4-7UF35V
13 parametre
Spænding
35V
Kapacitans
4.7uF
Driftstemperatur
-55...125°C, -55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
4700nF
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Kondensatorserier
T350
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ingen
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
2.54mm