TCAP470NF35V, 0.47uF, 35V
TCAP470NF35V, 0.47uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-4
3.45kr
5-24
3.00kr
25-49
2.61kr
50-99
2.33kr
100+
2.03kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 41
TCAP470NF35V, 0.47uF, 35V. Kapacitans: 0.47uF. DC spænding: 35V. Bemærk: tantal kondensator. Diameter: 4.5mm. Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: tantal kondensator. Højde/tykkelse: 7mm. Kapacitet - NF: 470nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 10%. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Nic Components Ltd. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP470NF35V
15 parametre
Kapacitans
0.47uF
DC spænding
35V
Bemærk
tantal kondensator
Diameter
4.5mm
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
tantal kondensator
Højde/tykkelse
7mm
Kapacitet - NF
470nF
Kondensator type
Kondensatormateriale
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
10%
Tonehøjde af terminaler
2.54mm