TCAP47UF16VSMD, 47uF, 16V
TCAP47UF16VSMD, 47uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-9
4.26kr
10-49
3.23kr
50-99
2.73kr
100+
2.48kr
Antal på lager: 954
TCAP47UF16VSMD, 47uF, 16V. Kapacitans: 47uF. DC spænding: 16V. Bemærk: SMD 47uF. Dimensioner: Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm). Hus: SMD 2312. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP47UF16VSMD
8 parametre
Kapacitans
47uF
DC spænding
16V
Bemærk
SMD 47uF
Dimensioner
Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm)