TCAP47UF16VSMD-B, 47uF, 16V
TCAP47UF16VSMD-B, 47uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-4
4.92kr
5-24
4.32kr
25-99
3.84kr
3.43kr
200+
2.88kr
Antal på lager: 685
TCAP47UF16VSMD-B, 47uF, 16V. Kapacitans: 47uF. DC spænding: 16V. Bemærk: SMD 47uF. Dimensioner: Standardstørrelse D (længde 7,30 mm - bredde 4,30 mm - højde 2,90 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 2917. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP47UF16VSMD-B
11 parametre
Kapacitans
47uF
DC spænding
16V
Bemærk
SMD 47uF
Dimensioner
Standardstørrelse D (længde 7,30 mm - bredde 4,30 mm - højde 2,90 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 2917
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Tolerance
10%