TCAP6-8UF35V, 6.8uF, 35V
TCAP6-8UF35V, 6.8uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-4
5.15kr
5-24
4.07kr
25-49
3.46kr
50-99
3.08kr
100+
2.62kr
Antal på lager: 29
TCAP6-8UF35V, 6.8uF, 35V. Kapacitans: 6.8uF. DC spænding: 35V. Bemærk: tantal kondensator. Driftstemperatur: -55...+85°C. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. Tolerance: 20 %. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP6-8UF35V
9 parametre
Kapacitans
6.8uF
DC spænding
35V
Bemærk
tantal kondensator
Driftstemperatur
-55...+85°C
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
Tolerance
20 %
Tonehøjde
2.54mm