TKT3R3M1602AR, 3.3uF, 16V
TKT3R3M1602AR, 3.3uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-4
2.15kr
5-24
1.87kr
25-49
1.66kr
50-99
1.51kr
100+
1.29kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 59
TKT3R3M1602AR, 3.3uF, 16V. Kapacitans: 3.3uF. DC spænding: 16V. Bemærk: tantal kondensator. Dimensioner: 4.5x7mm. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Kingtronics. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TKT3R3M1602AR
9 parametre
Kapacitans
3.3uF
DC spænding
16V
Bemærk
tantal kondensator
Dimensioner
4.5x7mm
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tonehøjde
2.54mm