TPSD685K050R0300, 6.8uF, 50V
TPSD685K050R0300, 6.8uF, 50V
Antal
Enhedspris
1-4
27.28kr
5-24
24.40kr
25-49
50-99
100+
Antal på lager: 90
TPSD685K050R0300, 6.8uF, 50V. Kapacitans: 6.8uF. DC spænding: 50V. Bemærk: CMS-størrelse (D). Driftstemperatur: -55...+125°C. Funktion: Lav ESR-serie af robuste Mn02, solide elektrolytkondensatorer. Impedans: 300 milliOhms. Impulsstrøm: 707mA. Kondensator type: Lav ESR, elektrolytisk. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TPSD. Tolerance: 10%. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TPSD685K050R0300
14 parametre
Kapacitans
6.8uF
DC spænding
50V
Bemærk
CMS-størrelse (D)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Funktion
Lav ESR-serie af robuste Mn02, solide elektrolytkondensatorer
Impedans
300 milliOhms
Impulsstrøm
707mA
Kondensator type
Lav ESR, elektrolytisk
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Montering / installation
ja
Serie
TPSD
Tolerance
10%