ULTRALIFE-ER26500-ST
ULTRALIFE-ER26500-ST
Antal
Enhedspris
1-2
164.45kr
3-5
155.67kr
6-9
10-19
20+
Antal på lager: 6
ULTRALIFE-ER26500-ST. Diameter: 26.5mm. Konditioneringsenhed: 1. Konfiguration: C, LR14. Længde: 49.5mm. Maks Kontinuerlig strøm: 9000mAh. Spec info: lithium-thionylchlorid batteri (Li-SOCl2). Spænding: 3.6V. Stik: loddefnapper. Type: lithium batteri, ikke genopladeligt. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
ULTRALIFE-ER26500-ST
10 parametre
Diameter
26.5mm
Konditioneringsenhed
1
Konfiguration
C, LR14
Længde
49.5mm
Maks Kontinuerlig strøm
9000mAh
Spec info
lithium-thionylchlorid batteri (Li-SOCl2)
Spænding
3.6V