WSQ-12-WHITE
WSQ-12-WHITE
Antal
Enhedspris
1+
16.16kr
Antal på lager: 129
WSQ-12-WHITE. Brandmodstand: -. Farve: hvid. Indvendig diameter efter krympning [mm]: 0.6mm. Indvendig diameter før krympning [mm]: 1.2mm. Komponentfamilie: Varmehuskelig ærme. Krympeforhold: 2:1. Materiale: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. Nedbrydningsspænding: 20 kV/mm. Producentens produktgruppe: WSQ. RoHS: ja. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-12-WHITE
10 parametre
Farve
hvid
Indvendig diameter efter krympning [mm]
0.6mm
Indvendig diameter før krympning [mm]
1.2mm
Komponentfamilie
Varmehuskelig ærme
Krympeforhold
2:1
Materiale
Polyolefin
Max temperatur
+125°C.
Nedbrydningsspænding
20 kV/mm