WSQ-24-WHITE
WSQ-24-WHITE
Antal
Enhedspris
1-49
11.53kr
50+
7.68kr
Antal på lager: 158
WSQ-24-WHITE. Brandmodstand: -. Farve: hvid. Indvendig diameter efter krympning [mm]: 1.2mm. Indvendig diameter før krympning [mm]: 2.4mm. Komponentfamilie: Varmehuskelig ærme. Krympeforhold: 2:1. Materiale: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. Nedbrydningsspænding: 20 kV/mm. Producentens produktgruppe: WSQ. RoHS: ja. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-24-WHITE
10 parametre
Farve
hvid
Indvendig diameter efter krympning [mm]
1.2mm
Indvendig diameter før krympning [mm]
2.4mm
Max temperatur
+125°C.
Nedbrydningsspænding
20 kV/mm