TC10-16-10%, 16V, 10uF
TC10-16-10%, 16V, 10uF
Antal
Enhedspris
1-4
4.05kr
5-24
3.34kr
25-49
2.96kr
50-99
2.67kr
100+
2.29kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 124
TC10-16-10%, 16V, 10uF. Spænding: 16V. Kapacitans: 10uF. Dimensioner: 5x8mm. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 10%. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Kemet. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TC10-16-10%
10 parametre
Spænding
16V
Kapacitans
10uF
Dimensioner
5x8mm
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Konfiguration
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
10%
Tonehøjde
2.54mm
Originalt produkt fra producenten
Kemet
Tilsvarende produkter og/eller tilbehør til TC10-16-10%