TCAP10UF25V, 10uF, 25V
TCAP10UF25V, 10uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
4.31kr
5-24
3.44kr
25-49
3.11kr
50-99
2.81kr
100+
2.22kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 115
TCAP10UF25V, 10uF, 25V. Kapacitans: 10uF. DC spænding: 25V. Dimensioner: 5.5x9.5mm. Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ingen. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP10UF25V
14 parametre
Kapacitans
10uF
DC spænding
25V
Dimensioner
5.5x9.5mm
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ingen
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
2.54mm