TCAP100UF10V, 100uF, 10V
TCAP100UF10V, 100uF, 10V
Antal
Enhedspris
1-4
7.25kr
5-24
6.39kr
25-49
5.55kr
50-99
4.90kr
100+
4.07kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 57
TCAP100UF10V, 100uF, 10V. Kapacitans: 100uF. DC spænding: 10V. Dimensioner: 8.5x13mm. Driftstemperatur: -55...85°C. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. Tolerance: 20 %. Tonehøjde: 5.08mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP100UF10V
10 parametre
Kapacitans
100uF
DC spænding
10V
Dimensioner
8.5x13mm
Driftstemperatur
-55...85°C
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Konfiguration
tantal kondensator
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
Tolerance
20 %
Tonehøjde
5.08mm