TCAP10UF20VSMD, 10uF, 20V
TCAP10UF20VSMD, 10uF, 20V
Antal
Enhedspris
1-4
2.84kr
5-49
2.41kr
50-99
2.10kr
1.85kr
200+
1.48kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 411
TCAP10UF20VSMD, 10uF, 20V. Kapacitans: 10uF. DC spænding: 20V. Dimensioner: Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 2312. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TAJ. Tolerance: 20 %. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP10UF20VSMD
11 parametre
Kapacitans
10uF
DC spænding
20V
Dimensioner
Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 2312
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
TAJ
Tolerance
20 %