TCAP10UF25VSMD, 10uF, 25V
TCAP10UF25VSMD, 10uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-9
3.05kr
10-49
2.55kr
50-99
2.19kr
1.93kr
200+
1.68kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 511
TCAP10UF25VSMD, 10uF, 25V. Kapacitans: 10uF. DC spænding: 25V. Dimensioner: Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm). Driftstemperatur: -55...+125°C. Hus: SMD 2312. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: overflademonteret komponent (SMD). RoHS: ja. Serie: TAJ. Tolerance: 20 %. Originalt produkt fra producenten: Avx. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP10UF25VSMD
11 parametre
Kapacitans
10uF
DC spænding
25V
Dimensioner
Standardstørrelse C (længde 6,0 mm - bredde 3,20 mm - højde 2,60 mm)
Driftstemperatur
-55...+125°C
Hus
SMD 2312
Montering / installation
overflademonteret komponent (SMD)
RoHS
ja
Serie
TAJ
Tolerance
20 %