TCAP1UF35V, 1uF, 35V
TCAP1UF35V, 1uF, 35V
Antal
Enhedspris
1-4
2.58kr
5-24
2.18kr
25-49
1.92kr
50-99
1.75kr
100+
1.49kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 90
TCAP1UF35V, 1uF, 35V. Kapacitans: 1uF. DC spænding: 35V. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 1000nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 5mm. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP1UF35V
14 parametre
Kapacitans
1uF
DC spænding
35V
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
1000nF
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
5mm
Tonehøjde
2.54mm