TCAP22UF6-3V, 6.3V, 22uF
TCAP22UF6-3V, 6.3V, 22uF
1-4
2.40kr
5-24
1.97kr
25-49
1.71kr
50-99
1.56kr
100+
1.33kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 71
TCAP22UF6-3V, 6.3V, 22uF. Spænding: 6.3V. Kapacitans: 22uF. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. Mærkning på kabinettet: 226F. RoHS: ja. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP22UF6-3V
7 parametre
Spænding
6.3V
Kapacitans
22uF
Kondensatormateriale
tantal kondensator
Konfiguration
Gennemgående hulmontering af printkort
Mærkning på kabinettet
226F