TCAP4-7UF16V, 4.7uF, 16V
TCAP4-7UF16V, 4.7uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-4
2.14kr
5-49
1.86kr
50-99
1.65kr
1.51kr
200+
1.29kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 53
TCAP4-7UF16V, 4.7uF, 16V. Kapacitans: 4.7uF. DC spænding: 16V. Bemærk: tantal kondensator. Dimensioner: 5x8mm. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kapacitet - NF: 4700nF. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 2.54mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP4-7UF16V
15 parametre
Kapacitans
4.7uF
DC spænding
16V
Bemærk
tantal kondensator
Dimensioner
5x8mm
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kapacitet - NF
4700nF
Kondensator type
Kondensatormateriale
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
2.54mm