TCAP47UF16V, 47uF, 16V
TCAP47UF16V, 47uF, 16V
Antal
Enhedspris
1-4
5.83kr
5-24
4.92kr
25-49
4.29kr
50-99
3.87kr
100+
3.30kr
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 88
TCAP47UF16V, 47uF, 16V. Kapacitans: 47uF. DC spænding: 16V. Bemærk: tantal kondensator. Driftstemperatur: -55...+85°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 2.58mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP47UF16V
13 parametre
Kapacitans
47uF
DC spænding
16V
Bemærk
tantal kondensator
Driftstemperatur
-55...+85°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
Kondensatormateriale
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
2.58mm