TCAP47UF25V, 47uF, 25V
TCAP47UF25V, 47uF, 25V
Antal
Enhedspris
1-4
13.74kr
5-24
11.84kr
25-49
50-99
100+
8.84kr
Forældet produkt, vil snart blive fjernet fra kataloget. Sidste varer tilgængelige
Ækvivalens tilgængelig
Antal på lager: 50
TCAP47UF25V, 47uF, 25V. Kapacitans: 47uF. DC spænding: 25V. Bemærk: tantal kondensator. Dimensioner: 8.5x13mm. Driftsspænding: 25V. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ja. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 2.54mm. Tonehøjde: 5.08mm. Originalt produkt fra producenten: --. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP47UF25V
13 parametre
Kapacitans
47uF
DC spænding
25V
Bemærk
tantal kondensator
Dimensioner
8.5x13mm
Driftsspænding
25V
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
Kondensatormateriale
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ja
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
2.54mm
Tonehøjde
5.08mm