TCAP100UF6-3V, 100uF, 6.3V
TCAP100UF6-3V, 100uF, 6.3V
Antal
Enhedspris
1-4
9.21kr
5-24
8.40kr
25-49
7.78kr
50-99
7.31kr
100+
6.56kr
Udsolgt
Ækvivalens tilgængelig
Lassen Sie sich per E-Mail benachrichtigen, wenn dieses Produkt wieder auf Lager ist!
TCAP100UF6-3V, 100uF, 6.3V. Kapacitans: 100uF. DC spænding: 6.3V. Driftstemperatur: -55...85°C. Hus: tantal kondensator. Kondensator type: tantal kondensator. Kondensatormateriale: tantal kondensator. Konfiguration: tantal kondensator. Montering / installation: Gennemgående hulmontering af printkort. RoHS: ingen. Tolerance: 20 %. Tonehøjde af terminaler: 5.08mm. Tonehøjde: 5.08mm. Originalt produkt fra producenten: Div. Antal på lager opdateret den 11/05/2026, 04:17
TCAP100UF6-3V
13 parametre
Kapacitans
100uF
DC spænding
6.3V
Driftstemperatur
-55...85°C
Hus
tantal kondensator
Kondensator type
tantal kondensator
Kondensatormateriale
Konfiguration
Montering / installation
Gennemgående hulmontering af printkort
RoHS
ingen
Tolerance
20 %
Tonehøjde af terminaler
5.08mm
Tonehøjde
5.08mm